Prasata

Výrobní sortiment naší společnosti zahrnuje premixy specificky účinných látek (včetně premixů medikovaných), doplňková krmiva, speciální krmiva, krmné doplňky, doplňkový sortiment a odborný servis pro všechny kategorie prasat. Disponujeme navíc rozsáhlým sortimentem výběrových krmných aditiv, která chovatelům dodáváme nejen prostřednictvím našich produktů, ale i samostatně. 

 

Do všech našich produktů lze zařadit výběrová aditiva, dle požadavků odběratele. Zároveň lze naše produkty vyrobit takzvaně na míru dle speciálních požadavků odběratelů, typu farmy a produkce i nejnovějších trendů. 

  • Vyrábíme vlastní premixy Aminovitan a doplňková krmiva Aminovitan MAKRO.
  • Mezi speciální krmiva patří zejména unikátní mléčná krmná směs NUKLOSPRAY YOGHURT a kompletní krmné směsi pro selata typu prestartér řady SELESPURT.
  • Naše podpůrné přípravky z řad VITAMIX, NUTRIMIX, KOMBISOL, FARM-O-SAN, SELKO, SELKO FEED ADDITIVES a dalších slouží především k prevenci a zamezení deficience některých specificky účinných látek v obdobích jejich zvýšené potřeby jako je zvýšená užitkovost, zátěž prostředí, stres a podobně. Používají se tedy pro podporu zdraví a imunity, reprodukce, pohybového aparátu i proti stresu. Naše přípravky jsou buď aplikovatelné do krmných směsí, na žlab, do vody nebo prostřednictvím tekutého krmení prasat.
  • Pro zajištění optimálního stájového prostředí nabízíme rovněž účinné desinfekční prostředky

Nechceme být pouze výrobci a prodejci našich produktů, ale našim odběratelům poskytujeme nadstandardní poradenský servis ve výživě i v souvisejících oblastech. Pro výživu a chov prasat disponujeme rovněž kompletním systémem software, který nám pomáhá kvalitně, operativně i efektivně hledat ve spolupráci s výrobci krmiv a chovateli optimální strategii ve výživě a chovu prasat. Náš tým konzultantů je připraven řešit každou situaci na Vaší farmě.  

Naše společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je při výrobě všech typů výrobků velmi flexibilní. Premixy a minerálně-vitaminové směsi nevyrábíme na sklad, ale průběžně dle objednávek zákazníků a okamžitě je expedujeme. 

Nabízený sortiment výrobků a služeb neustále inovujeme a rozšiřujeme o další produkty i služby. Naši odběratelé jsou o inovacích průběžně informováni na seminářích naší firmy i v odborných časopisech, konferencích a výstavách i prostřednictvím těchto webových stránek.

Pro více informací využite naše konzultace nebo brožury věnované chovu prasat:

Selata - brožura Lifestart.zip

Prasnice - brožura_A5.pdf

Výkrm_prasat - brožura_A5.pdf

Doporučení pro chovná_prasata_A5_3.pdf

 

Chcete se dozvědět více o programu  Milkiwean Vital Start program? 

 

Konzultace:

Ing. Pavel Grauer

tel: +420 602 302 712

e-mail: pavel.grauer@trouwnutrition.com