PŘESNÉ KRMENÍ

 • Služby a modely kvantitativní výživy
 • Optimalizovaná hodnota krmiva a předvídatelná výkonnost
  Čtěte více

ÚČINNOST KRMIVA

 • Krmivářská aditiva pro účinnost produkce
 • Snížení emisí
  Čtěte více

 

ZDRAVÍ & POHODA

 • Podpora zdraví střev
 • Nutriční řešení pro podporu vstřebávání živin
  Čtěte více

ZAČÁTEK ŽIVOTA

 • Krmivo pro mladá zvířata
 • Vitalita mladých zvířat a jejich výkonnost v životě
  Čtěte více

 

Prevence hypokalcemie

Milki Secura

Milki Secura je nutriční výrobek, který snižuje riziko vzniku hypokalcemie. U vysokoužitkových dojnic dochází v období nástupu laktace k prudkému nárůstu potřeby vápníku. Dojnice se svým metabolismem náhlým změnám hladin vápníku v krvi dokáží přizpůsobit, ale tato reakce bývá nedostatečná nebo v případě aktivace i výkonnějších regulačních systémů příliš pomalá. Přetrvávající nedostatek vápníku může vést ke vzniku mléčné horečky. Organismus dojnice lze k účinnější absorpci vápníku ve střevě omezením jeho dostupnosti v bachoru nastavit. 

Na startu života

Životní start určuje životní výkonnost

Neustále pomáháme producentům skotu investovat do budoucí výkonnosti prostřednictvím optimalizované výživy mladých telat v raném stadiu života, které má významný vliv na budoucí produktivitu. Společnost Nutreco na to upozorňuje ve své koncepci „Životní start určuje životní výkonnost.“ Pokud telata dostanou významně vyšší úroveň mléčné náhražky než v konvenčních dietách, jsou výsledkem zdravější zvířata a rychlejší růst.: http://lifestart.nutreco.com/

Účinnost krmiva

Směs Trouw AO-mix – přírodní, speciálně formulované směsi s antioxidanty

Antioxidanty jsou pro zdraví skotu nezbytné. Zajišťují celkovou ochranu, kterou potřebují přežvýkavci i monogastrická zvířata k optimalizaci plodnosti, vitalitě potomstva a podpoření imunitního systému.

Směsi Trouw AO-mix lze snadno a účinně použít jako náhradu jiných antioxidantů, např. vitaminu E, až do obsahu 50 % v krmivu. Směsi lze navíc pečlivě smíchat tak, aby bylo zajištěno ještě lepší trávení všech antioxidantů v krmivu a aby se jejich pozitivní účinky lépe šířily v celém organismu zvířete.

zpět nahoru↑

Zdraví & péče

Reviva: posílení energie po otelení

Několik dnů před otelením se v těle krávy odehrávají mnohé změny, díky kterým je tělo připraveno na porod a spuštění laktace.

Dojnice po otelení musí mobilizovat velké množství vápníku. Pokud tento proces nefunguje, hrozí mléčná horečka (nebo laktační tetanie, poporodní odvápnění, aj.). Dojnice před otelením a po otelení nepřijímá dostatečné množství krmiva a vody, proto ztrácí velké množství tekutin a elektrolytů. Tuto potřebu je třeba doplnit, jinak dochází k  oslabení a apatii. Při podání Farm-O-San Reviva bezprostředně po otelení se proces regenerace urychlí a  je tak zajištěn příznivý začátek laktace.