Společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. nabízí pozici

Dělník ve výrobě premixů

Co říká Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. o pozici?

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata. Již více než 20 let nabízíme širokou škálu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Velkou část našich produktů také exportujeme do zahraničí.

Co od Vás očekáváme?

  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • SOU/SŠ vzdělání.

Co Vás čeká?

  • Navažování a manipulace se surovinami dle výrobního příkazu včetně písemného záznamu o výrobě
  • dodržování technologické kázně a dodržování Skladového a Provozního řádu
  • kontrola označování výrobku etiketou a zodpovědnost za deklarovanou hmotnost a adjustaci produktů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Pracovní doba pouze ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední směna) Po-Pá
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé mzdové ohodnocení cca 27.000 Kč + výkonnostní odměny, atd. - viz níže: výkonnostní odměny a další prémie dle hospodářských výsledků (20%-30% z hrubé mzdy, tj. 5400 Kč-8100 Kč/měsíčně)
  • stravenkový paušál v hodnotě 120 Kč (hrazeno zaměstnavatelem cca 1.320 Kč/měsíčně)
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění (min. 750 Kč/měsíčně)
  • možnost nákupu firemních produktů za výhodné ceny
  • práci v příjemném menším a rodinném kolektivu
  • bezproblémové parkování v areálu firmy.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED A NEBO DLE DOHODY

Více informací je  možné obdržet u našeho HR managera:

Mgr. Tereza Sejkorová
Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.
E-mail: tereza.sejkorova@trouwnutrition.com
tel.: +420 730 575 789

 Informace o pozici je  možné rovněž nalézt na serveru Práce.cz nebo přímo na odkazu Dělník ve  výrobě premixů